10670.
Beendet 452. Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
4 000 HUF
10,84 EUR, 12,50 USD
Jelzés nélkül, feltehetően magyar alkotó, XX. sz. második fele: Alakok (tanulmányrajz). Tus, papír, kartonra kasírozva. Lap alja kissé sérült, 35×41,5 cm