10684.
Beendet 452. Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
26 000 HUF
70,46 EUR, 81,25 USD
Jelzés nélkül, feltehetően XIX. sz. második felében működött festő alkotása: Fiú portré. Olaj, vászon, dublírozott. 49,5x39,5 cm Sérülésekkel