10495.
Beendet 452. Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
5 000 HUF
13,55 EUR, 15,63 USD
Gerhardt Z. jelzéssel, XX. sz második fele: Vízparti táj. Olaj, vászon. Dekoratív fakeretben. 60x80 cm