Tétel

Rufpreis:

2 000 HUF

Beschreibung:

Váczi András (1967- ): Jákob álma. Rézkarc, papír. Jelzett. Számozott művészpéldány E.A. II/VII. Kissé foltos. 16x11,5 cm

Teilen:

Wer das Foto des Loses gemacht hat : ekb