Kéri Imre (1945-): Dunántúli táj. Rézkarc, papír, jelzett, számozott (... https://www.darabanth.com/de/452-Fernauktion/452.0/Gemalde-und-Grafiken/Gemalde-und-Grafiken~500001/Keri-Imre-1945-Dunantuli-taj-Rezkarc-papir-jelzett-szamozott-31100-lapszeli~II3005335
3005335
10205
452
Beschreibung: Kéri Imre (1945-): Dunántúli táj. Rézkarc, papír, jelzett, számozott (31/100), lapszéli szakadással, 43×53 cm
: karap_norbert