Tétel

Rufpreis:

8 000 HUF

Beschreibung:

1925 Turistaság és Alpinizmus. XV. évf. 1925. Főszerk.: Komarnicki Gyula, felelős szerkesztő: Vigyázó János, Komarnicki Román, és Horn K. Lajos társszerkesztők közreműködésével. Szerk.: Hensch Aladár. Kiadta a "Turistaság és Alpinizmus" Lap-, Könyv- és Térképkiadó Rt. Bp.,(1925.),Ifj. Kellner Ernő Könyvnyomdai Műintézete, VII+1+183+1 p.+10 t. Gazdag képanyaggal illusztrált. Érdekes írásokkal. Kiadói szecessziós aranyozott félvászon-kötésben, kissé kopott borítóval.

Teilen:

Wer das Foto des Loses gemacht hat : nagy_andras