18090.
Beendet 452. Fernauktion
Bücher: Reise und Ortgeschichte
1 200 HUF
3,25 EUR, 3,75 USD
Kalmár Gusztáv: Régi népek új világok. Ázsia, Amerika és az óceánok hősei. Régi népek új világok. Ázsia, Amerika és az óceánok hősei. Bp. (1935.) Szent István-Társ. 292 l. Gazdagon illusztrálva. Sérült ragasztott félvászon-kötésben.