18023.
Beendet 452. Fernauktion
Bücher: Reise und Ortgeschichte
4 000 HUF
Az Osztrák-Magyar Monarchia írásban és képben VI. kötet: Karinthia és Krajna. Bp., 1891, M. Kir. Államnyomda, X+512 p. Nagyon gazdag egészoldalas és szövegközti képanyaggal illusztrált. Kiadói dúsan aranyozott, festett egészvászon-kötés, Gottermayer-kötés, kopott, foltos borítóval, a gerincen kis sérüléssel, egy lap hiánnyal (XI/XII), hiányzó színes képtáblával, laza, kissé sérült kötéssel, meglazult lapokkal.