18026.
Beendet 452. Fernauktion
Bücher: Reise und Ortgeschichte
4 000 HUF
9
Almásy László (1895-1952): Autóval Szudánba. Első autó-utazás a Nílus mentén, vadászatok angol-egyiptomi Szudánban. Dr. Cholnoky Jenő előszavával. Magyar Földrajzi Társaság Könyvtára. Bp., [1929], Lampel R. (Wodianer F. és Fiai), 1 (címkép) t.+ 240 p.+ 28 (kétoldalas, fekete-fehér fotók) t. Kiadói aranyozott egészvászon sorozatkötés, kissé kopott borítóval, a gerinc szélein ragasztásnyomokkal, helyenként kissé foltos lapokkal, ex libris bélyegzőkkel.