18727.
Beendet 452. Fernauktion
Bücher: Naturwissenschaft, Medizin
40 000 HUF
Selle, Christian Gottlieb: Medicina clinica oder Handbuch der medicinischen Praxis. Berlin, 1786., Christian Friedrich Himburg, XVI+688 p. Dritte, vermehrte und verbesserte Auflage. Német nyelven. Korabeli aranyozott gerincű egészbőr-kötés, festett lapélekkel, a borítón kopásnyomokkal, foxing foltos lapokkal, possessori névbejegyzéssel. Jegyzetekkel egy papírlapon.