Tétel

Rufpreis:

2 400 HUF

Beschreibung:

Tábori Kornél: A rejtelmes ifju. Kalandos elbeszélés az ifjuság számára. Egy öreg tengerész jegyzeteiből. Bp., [1908], Magyar Kereskedelmi Közlöny (Globus-ny.), 181+(11) p. Szövegközi illusztrációkkal. Kiadói illusztrált félvászon-kötés, viseltes borítóval, helyenként kissé foltos, sérült, javított lapokkal.

Teilen:

Wer das Foto des Loses gemacht hat : tg