Bibó Lajos: Ladikon az ősmagyar hazába. Ifjúsági regény. Bp., [1940], ... https://www.darabanth.com/de/452-Fernauktion/452.0/Bucher/Bucher-Marchen~1000037/Bibo-Lajos-Ladikon-az-osmagyar-hazaba-Ifjusagi-regeny-Bp-1940-Stadium-207-p-Szovegkozi~II3009539
3009539
18898
452
Books: Tales
Beschreibung: Bibó Lajos: Ladikon az Å‘smagyar hazába. Ifjúsági regény. Bp., [1940], Stádium. 207 p. Szövegközi illusztrációkkal. Félvászon-kötésben, kissé sérült borÃtóval, a gerinc és a hátsó borÃtó pótolt, belül nagyrészt jó állapotban, néhány kissé foltos lappal.
: szr