Tétel

Rufpreis:

1 600 HUF

Beschreibung:

Küzdelem, bukás, megtorlás. I-II. köt. Emlékiratok, naplók az 1848-49-es forradalom és szabadságharc végnapjairól. A kötet anyagát felkutatta, válogatta, szerkesztette, az előszót, a bevezetőket és a jegyzeteket írta: Tóth Gyula. Magyar Századok. Bp., 1978, Szépirodalmi. Kiadói egészvászon-kötésben, kiadói papír védőborítóval. + A föld megőszült I-II. Emlékiratok, naplók az abszolutizmus (Bach) korából.. Szerkesztette Tóth Gyula. Bp., 1985, Szépirodalmi. Kiadói egészvászon-kötésben, kiadói papír védőborítóval, az első kötet védőborítóján szakadásokkal, máskülönben jó állapotban.

Teilen:

Wer das Foto des Loses gemacht hat : nagy_andras