Gracza György: Kossuth Lajos élete és működése. Magyar művészek rajzaival. Bp.,1903., Lampel R. (Wodianer F. és Fiai) Rt.,6+299 p. Átkötött egészvászon-kötésben, kopott borítóval, kissé laza fűzéssel, a címlapon bélyegzéssel, a gerincen címkemaradványokkal.