Boros Béla: Vasúti kocsi jellegrajzalbum. Magyar Államvasutak. Bp., 1975, Közlekedési Dokumentációs Vállalat, 285 p. Gazdag fekete-fehér képanyaggal illusztrálva. Kiadói kartonált papírkötés, sérült, kopott borítóval, belül a lapok túlnyomórészt jó állapotban.