Rexa Dezső: Egy nemes család története. Regény. (A Tolnai Világlapja ajándéka). Bp., é.n., Magyar Kereskedelmi Közlöny (Pallas-ny.), 128 p. Kiadói dombornyomott egészvászon-kötés, sérült gerinccel, a borító egy részén lejött festéssel, a szennylapokon ázásnyommal.