Karinthy Frigyes: Budapesti emlék. Meséskönyv. Képeskönyv. Modern Könyvtár 260-265. sz. (Bp., 1913), Athenaeum (Uránia-ny.), 1 (a szerző arcképe) t.+ 157+(3) p. Első kiadás. A borító Guncser Nándor munkája. Kiadói illusztrált papírkötés, a borító és a lapszélek helyenként kissé sérültek.