17 sz. Strang, fürdőszobák, fdszt. I. II. feliratos zománcozott fém tá... https://www.darabanth.com/de/451-Fernauktion/451.0/Kunst-Dokumente-andere-Sammelgebiete/Flohmarkt~500016/17-sz-Strang-furdoszobak-fdszt-I-II-feliratos-zomancozott-fem-tabla-kis-kopasnyomokkal~II2996765
2996765
12959
451
Flea Market
Beschreibung: 17 sz. Strang, fürdőszobák, fdszt. I. II. feliratos zománcozott fém tábla, kis kopásnyomokkal, 16x10 cm