10485.
Beendet 451. Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
34 000 HUF
92,14 EUR, 106,25 USD
Gyárfás Gy. jelzéssel: Budai Vár a Turul-szoborral (Bp., 1910). Pasztell, papír, jelzett (jobbra lent). Üvegezett fakeretben, 45x29 cm