10505.
Beendet 451. Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
3 000 HUF
8,13 EUR, 9,38 USD
Csatesz 2012 jelzéssel: Női portré. Golyóstoll, papír. Jelzett, dekoratív, kissé sérült, üvegezett keretben, 17x17 cm