18095.
Beendet 451. Fernauktion
Bücher: Reise und Ortgeschichte
1 200 HUF
3,25 EUR, 3,75 USD
Tillmann László: Kétezeréves város. Ifjúsági elbeszélések Budapest múltjából. Ábrán Zoltán rajzaival. Bp.,1938, Szerzői, 190+1 p. Kiadói kopott, kissé foltos illusztrált félvászon-kötés.