Bücher: Judaica Zahl der Lose: 22
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2996005
18994
451
Books: Judaica
Lányi Menyhért - Propperné Békefi Hermin: Szlovenszkói zsidó hitközségek története. Kassa, 1933, özv. Propperné Békefi Hermin kiadása (Athenaeum-ny.), 286+(2) p.+ 32 (fekete-fehér képek) t. Kiadói aranyozott, dombornyomott egészvászon-kötés, viseltes, sérült borítóval, laza elülső kötéstáblával, helyenként kissé foltos, sérült lapokkal. 2958389
18995
451
Books: Judaica
Haraszti György: Zsidó síremlékek Budapesten. 2004, Budapest, Nemzeti Kegyeleti Bizottság. Gazdag képanyaggal. Kiadói kartonált papírkötés. Olvasatlan, szép állapotban. 2608897
18996
451
11000
Books: Judaica
Héber nyelvű könyv. Bécs, 1815, Anton Schmid. Bőr kötésben, sérült, megviselt állapotban.
2608899
18997
451
11000
Books: Judaica
Héber nyelvű könyv. 1837. Bőr kötésben, sérült, megviselt állapotban.
3003584
18998
451
3400
Books: Judaica
Randolph L. Braham: A magyarországi holokauszt bibliográfiája. I-II. köt. Bp., 2010, Park. Kiadói kartonált papírkötés, az első kötet erősen sérült címlappal, a borítókon kis felületi sérülésekkel. 2998461
18999
451
Books: Judaica
Gál Lajos: A római jog definitióinak betűsoros jegyzéke. Bp., 1902. Politzer Zsigmond. Korabeli félvászon kötésben 2997744
19000
451
Books: Judaica
Zsidók és zsidóság a mai Magyarországon. Egy szociológiai kutatás eredményei. Szerk.: Kovács András. Bp., 2002, Szombat, 23 p. Kiadói tűzött papírkötés.
2996777
19001
451
Books: Judaica
Scheiber Sándor: Folklór és tárgytörténet. I-III. köt. Bp.,1977, Magyar Izraeliták Országos Képviselete. Második, bővített kiadás. Kiadói műbőr-kötés, kettő kötet kiadói papír védőborítóban 2984733
19002
451
Books: Judaica
Zsidó Naptár. Szokások, szabályok és imák, hasznos tudnivalók. 4 kötet: 5766. (2005/06.), 5768. (2007/08.), 5769. (2008/09.) esztendő (duplummal). Bp., 2005-2008, Egyéges Magyarországi Izraelita Hitközség (Statusque Ante). Kiadói papírkötés, változó állapotban.
2997819
19003
451
Books: Judaica
2 db judaika könyv: Csepeli György: Előítélet és antiszemitizmus. Bp., 1998, Jószöveg Műhely. Kiadói papírkötés. + Tóth Imre: Zsidónak lenni Auschwitz után. Bp., 2001, Pont Kiadó. Kiadói papírkötés.
2997779
19004
451
Books: Judaica
Zsidóság, identitás, történelem. Szerk.: Kovács M. Mária. Yitzhak M. Kashti és Erős Ferenc. Bp., 1992, T-Twins. Kiadói papírkötés. Megjelent 1500 példányban. 2996782
19005
451
Books: Judaica
Pészachi imakönyv. Prága, 1875. Kiadói aranyozott egészvászon kötésben Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF