Gläser Zahl der Lose: 291
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2993302
11873
450
3400
Glass-objects
cca 1930 Kralik stílusú márványüveg pralinékínáló, kopással, d: 11 cm
2993266
11874
450
2200
Glass-objects
Murano levélnehezék, anyagában buborékos díszítéssel, jelzés nélkül, kis kopással, m: 8,5 cm
2986834
11875
450
3400
Glass-objects
Lord Nelson üveg váza, címkével jelzett, hibátlan, m: 21,5 cm
2986815
11876
450
3400
Glass-objects
Kagyló alakú üveg hamuzó. Fátyolosan színezett formába préselt üveg, jelzés nélkül, kopással, 12x12 cm
2987473
11877
450
3800
Glass-objects
Waltherglas kristály tortatál, eredeti dobozában, hibátlan, d: 33 cm
2987459
11878
450
Glass-objects
Olasz üveg kínáló, dobozban, hibátlan, 32x22,5 cm
2991859
11879
450
Glass-objects
Harmatviz antik csatos zöld üveg, címeres, kis kopással, m: 35 cm
2991863
11880
450
Glass-objects
Margitsziget antik zöld üveg, kis kopással, m: 32,5 cm
2991866
11881
450
Glass-objects
1937 Kisszakasz Szikvizüzem Budapest szódásüveg, fejazonos, kopással, m: 27,5 cm 2991622
11882
450
Glass-objects
Anti fújt üvegkancsó, hibátlan, m: 21 cm
2991621
11883
450
Glass-objects
Anti fújt üvegkancsó, hibátlan, m: 20 cm
2991617
11884
450
Glass-objects
Francia üvegkancsó, jelzéssel, pattanással, m: 28 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF