Gläser

Zahl der Lose: 291

cca 1930 Kralik stílusú márványüveg pralinékínáló, kopással, d: 11 cm
11873.

Rufpreis:
3 400 HUF
9,21
10,63

Murano levélnehezék, anyagában buborékos díszítéssel, jelzés nélkül, kis kopással, m: 8,5 cm
11874.

Rufpreis:
2 200 HUF
5,96
6,88

Lord Nelson üveg váza, címkével jelzett, hibátlan, m: 21,5 cm
11875.

Rufpreis:
3 400 HUF
9,21
10,63

Kagyló alakú üveg hamuzó. Fátyolosan színezett formába préselt üveg, jelzés nélkül, kopással, 12x12 cm
11876.

Rufpreis:
3 400 HUF
9,21
10,63

Waltherglas kristály tortatál, eredeti dobozában, hibátlan, d: 33 cm
11877.

Rufpreis:
3 800 HUF
10,30
11,88

Olasz üveg kínáló, dobozban, hibátlan, 32x22,5 cm
11878.

Rufpreis:
3 000 HUF

Harmatviz antik csatos zöld üveg, címeres, kis kopással, m: 35 cm
11879.

Rufpreis:
2 000 HUF

Margitsziget antik zöld üveg, kis kopással, m: 32,5 cm
11880.

Rufpreis:
2 000 HUF

1937 Kisszakasz Szikvizüzem Budapest szódásüveg, fejazonos, kopással, m: 27,5 cm
11881.

Rufpreis:
3 000 HUF

Anti fújt üvegkancsó, hibátlan, m: 21 cm
11882.

Rufpreis:
2 400 HUF

Anti fújt üvegkancsó, hibátlan, m: 20 cm
11883.

Rufpreis:
2 400 HUF

Francia üvegkancsó, jelzéssel, pattanással, m: 28 cm
11884.

Rufpreis:
2 400 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF