Gläser

Zahl der Lose: 291

Römer üveg talpas borospohár, zenélőszerkezettel, aranyozott, csiszolt szőlőfürt motívummal. Kopott. Alján etikett: Wien (Bécs). m: 15,5cm V: 0,4 dl
11861.

Rufpreis:
2 800 HUF

Kézzel készült üveg hal asztali dísz. Anyagában színezett, hibátlan 15,5 cm
11862.

Rufpreis:
1 800 HUF

Antik csiszolt kristály olajkínáló dugós üveg, jelzés nélkül, kis kopottsággal, m: 17 cm
11863.

Rufpreis:
3 400 HUF
9,21
10,63

4 darab kristály gyertyatartó, díszdobozban, m: 18 cm
11864.

Rufpreis:
3 600 HUF
9,76
11,25

Hántolt mintával díszített kristály kínáló, jelzés nélkül, kis kopással, d: 19,5 cm, m: 10 cm
11865.

Rufpreis:
3 000 HUF

Olasz retro zöldüveg váza pár, anyagában színezett, jelzéssel, hibátlan, m: 15,5 cm
11866.

Rufpreis:
3 200 HUF
8,67
10,00

Skandináv régi téglatest üvegváza, jelzés nélkül, hibátlan, 15x15x5 cm
11867.

Rufpreis:
3 200 HUF
8,67
10,00

Mangánlila üvegváza, kézzel fújt, jelzés nélkül, hibátlan, m: 20,5 cm
11868.

Rufpreis:
2 800 HUF

Kristály kínáló, ezüstözött talpazaton, kopással, jelzéssel, m: 12 cm
11869.

Rufpreis:
2 800 HUF

Murano levélnehezék, anyagában színezett díszítéssel, kis kopással, m: 6,5 cm
11870.

Rufpreis:
3 200 HUF
8,67
10,00

Kínai jószerencsehozó asztaldísz, fa, üveg, kis kopással, m: 12 cm
11871.

Rufpreis:
3 200 HUF
8,67
10,00

cca 1900 Antik festett tejüveg váza, jelzés nélkül, hibátlan, m: 25,5 cm
11872.

Rufpreis:
2 200 HUF
5,96
6,88

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF