Gläser Zahl der Lose: 291
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2990453
11861
450
Glass-objects
Römer üveg talpas borospohár, zenélőszerkezettel, aranyozott, csiszolt szőlőfürt motívummal. Kopott. Alján etikett: Wien (Bécs). m: 15,5cm V: 0,4 dl
2990148
11862
450
Glass-objects
Kézzel készült üveg hal asztali dísz. Anyagában színezett, hibátlan 15,5 cm
2989949
11863
450
3400
Glass-objects
Antik csiszolt kristály olajkínáló dugós üveg, jelzés nélkül, kis kopottsággal, m: 17 cm
2989409
11864
450
Glass-objects
4 darab kristály gyertyatartó, díszdobozban, m: 18 cm 2989421
11865
450
Glass-objects
Hántolt mintával díszített kristály kínáló, jelzés nélkül, kis kopással, d: 19,5 cm, m: 10 cm
2986267
11866
450
3200
Glass-objects
Olasz retro zöldüveg váza pár, anyagában színezett, jelzéssel, hibátlan, m: 15,5 cm
2986271
11867
450
3200
Glass-objects
Skandináv régi téglatest üvegváza, jelzés nélkül, hibátlan, 15x15x5 cm
2986243
11868
450
Glass-objects
Mangánlila üvegváza, kézzel fújt, jelzés nélkül, hibátlan, m: 20,5 cm
2993378
11869
450
Glass-objects
Kristály kínáló, ezüstözött talpazaton, kopással, jelzéssel, m: 12 cm
2993477
11870
450
3200
Glass-objects
Murano levélnehezék, anyagában színezett díszítéssel, kis kopással, m: 6,5 cm
2987530
11871
450
3200
Glass-objects
Kínai jószerencsehozó asztaldísz, fa, üveg, kis kopással, m: 12 cm 2993368
11872
450
2200
Glass-objects
cca 1900 Antik festett tejüveg váza, jelzés nélkül, hibátlan, m: 25,5 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF