Ausztria 1780SF Tallér Ag "Mária Terézia" utánveret, jelzett Ag keretben (~5,4g/0.925) T:AU
Austria 1780SF Thaler Ag "Maria Theresia" restrike in hallmarked Ag frame (~5,4g/0.925) C:AU
Krause KM#T1