https://www99.darabanth.com:443
https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
Tételek lista
Uhren Zahl der Lose: 138
Die Auktion ist beendet! Das Los wird bald in Auktion
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
Nach steigendem Wert
Nach fallendem Wert
12
24
48
72
2953654
12333
450
0
8000
Watches
Kunstobjekte & Papier
1
Bronz papagáj óraalkatrész / óradísz, jelzés nélkül, kopással, h: 18 cm
Das Lot is nicht erreichbar
2844784
12334
450
0
38000
Watches
Kunstobjekte & Papier
1
Asztali inga óra. Art deco, ritka formájú-hármas osztatú plexi búra alatt, aranyozott szerelékekkel és mutatókkal. Háromszög alakú számlappal,KUNDO elektronic Made in Germany feliratokkal, 1 góliát elemmel (nem tartozéka) valóban működik, szállításhoz sétálója gyári csavarjával rögzítve! Kienninger & Obergfell gyártmány,nagyon szép állapotban. d: 16 cm m: 23 cm
Das Lot is nicht erreichbar
2898139
12335
450
0
8000
Watches
Kunstobjekte & Papier
1
Régi óraüvegek, többféle méretben, eredeti csomagolásban 2898167
12336
450
0
2000
Watches
Kunstobjekte & Papier
1
Szecessziós stílusú Junghans asztali óra, fém házzal, nem működik, korának megfelelő állapotban, m: 11,5 cm 2926583
12337
450
0
200000
Watches
Kunstobjekte & Papier
1
Bayard hatalmas francia art deco kandallóóra, márvány testtel, bronz figurális szoborral díszítve, 8 napos szerkezettel, működik, kis kopással, 54x15x32 cm
Das Lot is nicht erreichbar
2927051
12338
450
0
60000
Watches
Kunstobjekte & Papier
1
Antik falióra, oromdísszel, kulcs nélkül, szép állapotban. Nem kipróbált. 80x40x17 cm
Das Lot is nicht erreichbar
2936948
12339
450
0
90000
Watches
Kunstobjekte & Papier
1
Kandalóóra, tüziaranyozott spiáter. Működő negyedütős, ingás szerkezet, jó zománc számlap. kulcs nélkül, egyik lába hiányzik 40 cm
Das Lot is nicht erreichbar
2840703
12340
450
0
8000
Watches
Kunstobjekte & Papier
1
Swiza vekker, működik, mechanikus, m: 6,5 cm
Das Lot is nicht erreichbar
2733565
12341
450
0
6000
Watches
Kunstobjekte & Papier
1
Pollmanny kulcsos asztali óra, retro. Működik. 22x20 cm
Das Lot is nicht erreichbar
2623806
12342
450
0
3000
Watches
Kunstobjekte & Papier
1
3db quartz karóra, részben jár, szép állapotban.
Das Lot is nicht erreichbar
2841169
12343
450
0
44000
Watches
Kunstobjekte & Papier
1
Fanex 18k arany tokos női karóra, gyöngyház számlappal, működik, jelzett, 14x26mm
Das Lot is nicht erreichbar
2813677
12344
450
0
8000
Watches
Kunstobjekte & Papier
1
14 db fém óraszíj és 2 db kapocs, kis kopásokkal.
Das Lot is nicht erreichbar
Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF
Navigieren zur nächsten Seite Auktionshaus
Adresse:
1061 Budapest, Andrássy Str. 16.
Anschrift:
1244, Budapest Pf. 979.
Telefon:
+36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
E-mail
:
icvqw34r5 nf?3+ o@dasdfefg rabanwf34 th.codv4 m
Öffnungszeiten:
Montag: 12-17
Dienstag bis Mittwoch: 10-17
Donnerstag: 10-19
Freitag: geschlossen
Wochenende: geschlossen
© 2011-2025 Darabanth Auktionshaus GmbH.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren. Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.
Ich akzeptiere
Für Details klicken
https://www.darabanth.com/de/bedingungen-faq
darabanth.com
H
Los im Warenkorb
Weiter einkaufen
 
Zur Kasse