https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/

Kontinuierlich Online-Auktionen

Tételek lista

Uhren

Zahl der Lose: 138

Die Auktion ist beendet! Das Los wird bald in Auktion
Bronz papagáj óraalkatrész / óradísz, jelzés nélkül, kopással, h: 18 cm
1
12333.

Bronz papagáj óraalkatrész / óradísz, jelzés nélkül, kopással, h: 18 cm

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
8 000 HUF
21,68
EUR
,
25,00
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Asztali inga óra. Art deco, ritka formájú-hármas osztatú plexi búra alatt, aranyozott szerelékekkel és mutatókkal. Háromszög alakú számlappal,KUNDO elektronic Made in Germany feliratokkal, 1 góliát elemmel (nem tartozéka) valóban működik, szállításhoz sétálója gyári csavarjával rögzítve! Kienninger & Obergfell gyártmány,nagyon szép állapotban. d: 16 cm m: 23 cm
1
12334.

Asztali inga óra. Art deco, ritka formájú-hármas osztatú plexi búra alatt, aranyozott szerelékekkel és mutatókkal. Háromszög alakú számlappal,KUNDO elektronic Made in Germany feliratokkal, 1 góliát elemmel (nem tartozéka) valóban működik, szállításhoz sétálója gyári csavarjával rögzítve! Kienninger & Obergfell gyártmány,nagyon szép állapotban. d: 16 cm m: 23 cm

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
38 000 HUF
102,98
EUR
,
118,75
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Régi óraüvegek, többféle méretben, eredeti csomagolásban
1
12335.

Régi óraüvegek, többféle méretben, eredeti csomagolásban

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
8 000 HUF
21,68
EUR
,
25,00
USD
Zahl der Gebote:
1
 
Szecessziós stílusú Junghans asztali óra, fém házzal, nem működik, korának megfelelő állapotban, m: 11,5 cm
1
12336.

Szecessziós stílusú Junghans asztali óra, fém házzal, nem működik, korának megfelelő állapotban, m: 11,5 cm

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
2 000 HUF
5,42
EUR
,
6,25
USD
Zahl der Gebote:
2
 
Bayard hatalmas francia art deco kandallóóra, márvány testtel, bronz figurális szoborral díszítve, 8 napos szerkezettel, működik, kis kopással, 54x15x32 cm
1
12337.

Bayard hatalmas francia art deco kandallóóra, márvány testtel, bronz figurális szoborral díszítve, 8 napos szerkezettel, működik, kis kopással, 54x15x32 cm

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
200 000 HUF
542,01
EUR
,
625,00
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Antik falióra, oromdísszel, kulcs nélkül, szép állapotban. Nem kipróbált. 80x40x17 cm
1
12338.

Antik falióra, oromdísszel, kulcs nélkül, szép állapotban. Nem kipróbált. 80x40x17 cm

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
60 000 HUF
162,60
EUR
,
187,50
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Kandalóóra, tüziaranyozott spiáter. Működő negyedütős, ingás szerkezet, jó zománc számlap. kulcs nélkül, egyik lába hiányzik 40 cm
1
12339.

Kandalóóra, tüziaranyozott spiáter. Működő negyedütős, ingás szerkezet, jó zománc számlap. kulcs nélkül, egyik lába hiányzik 40 cm

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
90 000 HUF
243,90
EUR
,
281,25
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Swiza vekker, működik, mechanikus, m: 6,5 cm
1
12340.

Swiza vekker, működik, mechanikus, m: 6,5 cm

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
8 000 HUF
21,68
EUR
,
25,00
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Pollmanny kulcsos asztali óra, retro. Működik. 22x20 cm
1
12341.

Pollmanny kulcsos asztali óra, retro. Működik. 22x20 cm

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
6 000 HUF
16,26
EUR
,
18,75
USD
Zahl der Gebote:
0
 
3db quartz karóra, részben jár, szép állapotban.
1
12342.

3db quartz karóra, részben jár, szép állapotban.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
3 000 HUF
8,13
EUR
,
9,38
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Fanex 18k arany tokos női karóra, gyöngyház számlappal, működik, jelzett, 14x26mm
1
12343.

Fanex 18k arany tokos női karóra, gyöngyház számlappal, működik, jelzett, 14x26mm

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
44 000 HUF
119,24
EUR
,
137,50
USD
Zahl der Gebote:
0
 
14 db fém óraszíj és 2 db kapocs, kis kopásokkal.
1
12344.

14 db fém óraszíj és 2 db kapocs, kis kopásokkal.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
8 000 HUF
21,68
EUR
,
25,00
USD
Zahl der Gebote:
0
 

Steigerungsstufen:

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF

Filtern bei der Auktion

Navigieren zur nächsten Seite

Auktionshaus

  • Adresse: 1061 Budapest, Andrássy Str. 16.
  • Anschrift: 1244, Budapest Pf. 979.
  • Telefon: +36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
  • E-mail : icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m
  •  
  • Öffnungszeiten:
  • Montag: 12-17
  • Dienstag bis Mittwoch: 10-17
  • Donnerstag: 10-19
  • Freitag: geschlossen
  • Wochenende: geschlossen

Galerie

Unsere Seiten

© 2011-2025 Darabanth Auktionshaus GmbH.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren.
Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.
Ich akzeptiere
Für Details klicken
https://www.darabanth.com/de/bedingungen-faq
darabanth.com
H
Los im Warenkorb

Gesamtsumme:

Weiter einkaufen
  Zur Kasse