Uhren Zahl der Lose: 138
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2929994
12381
450
Watches
Boss antimagnetic dupla fedeles zsebóra, fém házzal, működik, d: 47 mm
2832243
12382
450
30000
Watches
Ezüst (Ag) tokos, kulcsos zsebóra, mechanikus szerkezettel, kissé sérült számlap, működik, jelzett, d: 47 mm
2816137
12383
450
15000
Watches
Ezüst (Ag) tokos zsebóra. kissé sérült zománc számlappal, működő, jó állapotban d: 50 mm
2791409
12384
450
Watches
Cotto kézi felhúzós karóra. Hibátlan számlappal, dátum funkcióval, karcos plexivel, működik d: 35 mm 2937011
12385
450
15000
Watches
Waterham Watch zsebóra kissé sérült számlappal, működik, d: 53 mm
2840959
12386
450
Watches
Ezüst tokos mechanikus, női zsebóra, működik, jelzett, d: 29 mm
2965350
12387
450
Watches
cca 1950 Felicia svájci frakk óra, 17 köves, felhúzós szerkezet, működik, kis kopással, d: 40 mm
2921886
12388
450
Watches
Rolex oyster replika automata karóra. Működik d: 35 mm
2791086
12389
450
15000
Watches
Helsa ékszeróra kézi felhúzós fém. d: 6 cm
2953298
12390
450
Watches
Poljot karóra, 17 köves, bőr szíjjal, működik, d: 3,6 cm
2791374
12391
450
Watches
Calrin kézi felhúzós karóra 25 köves szerkezettel működő állapotban, d: 34 mm
2832298
12392
450
50000
Watches
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF