Uhren

Zahl der Lose: 138

Boss antimagnetic dupla fedeles zsebóra, fém házzal, működik, d: 47 mm
12381.

Rufpreis:
16 000 HUF
43,36
50,00

Ezüst (Ag) tokos, kulcsos zsebóra, mechanikus szerkezettel, kissé sérült számlap, működik, jelzett, d: 47 mm
12382.

Rufpreis:
30 000 HUF
81,30
93,75

Ezüst (Ag) tokos zsebóra. kissé sérült zománc számlappal, működő, jó állapotban d: 50 mm
12383.

Rufpreis:
15 000 HUF
40,65
46,88

Cotto kézi felhúzós karóra. Hibátlan számlappal, dátum funkcióval, karcos plexivel, működik d: 35 mm
12384.

Rufpreis:
12 000 HUF

Waterham Watch zsebóra kissé sérült számlappal, működik, d: 53 mm
12385.

Rufpreis:
15 000 HUF
40,65
46,88

Ezüst tokos mechanikus, női zsebóra, működik, jelzett, d: 29 mm
12386.

Rufpreis:
16 000 HUF
43,36
50,00

cca 1950 Felicia svájci frakk óra, 17 köves, felhúzós szerkezet, működik, kis kopással, d: 40 mm
12387.

Rufpreis:
20 000 HUF
54,20
62,50

Rolex oyster replika automata karóra. Működik d: 35 mm
12388.

Rufpreis:
16 000 HUF
43,36
50,00

Helsa ékszeróra kézi felhúzós fém. d: 6 cm
12389.

Rufpreis:
15 000 HUF
40,65
46,88

Poljot karóra, 17 köves, bőr szíjjal, működik, d: 3,6 cm
12390.

Rufpreis:
8 000 HUF

Calrin kézi felhúzós karóra 25 köves szerkezettel működő állapotban, d: 34 mm
12391.

Rufpreis:
12 000 HUF

12392.

Rufpreis:
50 000 HUF
135,50
156,25

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF