Skulpturen, Statuetten, Plaketten

Zahl der Lose: 99

12246.

Rufpreis:
44 000 HUF
119,24
137,50

Népművészeti faragott fa ikon, fali dísz. 20x35 cm
12247.

Rufpreis:
4 000 HUF

Siva öntött réz szobor, jelzés nélkül, m: 9,5 cm
12248.

Rufpreis:
2 600 HUF
7,05

Öntőmunkás. Fém öntvény szobor fényes bevonattal. Jelzés nélkül, műkő talapzaton 18 cm
12249.

Rufpreis:
4 000 HUF

Horgász. Bronz szobor, márvány talapzaton. Jelzés nélkül 48 cm
12250.

Rufpreis:
30 000 HUF
81,30
93,75

Olvashatatlan jelzés Anna???: Antik Boldog Asszony figura, sérült, ragasztott, m: 24 cm
12251.

Rufpreis:
30 000 HUF
81,30
93,75

Jelzés nélkül: Pingvin. Hidegen festett bronz, kopásokkal, Bécs, 1900 körül, m: 9,5 cm
12252.

Rufpreis:
26 000 HUF
70,46
81,25

Gyurcsek Ferenc (1942- ): Kubikus. Kézzel formázott, égetett agyag. Fa talapzaton Jelzett az alján. Apró kopásnyomokkal. m: 60 cm
12253.

Rufpreis:
28 000 HUF
75,88
87,50

cca 1970-1980 Buna Konstantin (1938-2017): Közeledés - Azonosulás - Távolodás. Reprodukálva: Buna Konstantin élete és művészete, Budapest, 2018, 53. oldal. Gipsz szobrok, fa talpon, m: 22-24 cm + A művész életrajzi könyve, Budapest, 2018, kiadói kartonált papírkötés
12254.

Rufpreis:
90 000 HUF
243,90
281,25

Laczák Géza (1951-): Posztmodern kompozíció, fém, aranyozott fém, márvány talpon, hibátlan, jelzett, m: 41 cm
12255.

Rufpreis:
95 000 HUF
257,45
296,88

Kutas László (1936-): Vadászjelenet. Bronz dombormű, jelzéssel, 20x29,5 cm
12256.

Rufpreis:
65 000 HUF
176,15
203,13

Bécsi bronz szobor, Franz Xaver Bergmann, fácán, hidegen festett, jelzett, sorszámozott, egyik lába sérült, korának megfelelő kopásokkal, h: 16 cm, m. 12 cm / Wiener Bronze, Franz Xaver Bergmann, signed, numbered, one foot damaged
12257.

Rufpreis:
60 000 HUF
162,60
187,50

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF