Skulpturen, Statuetten, Plaketten Zahl der Lose: 99
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2609515
12246
450
44000
Sculptures, statuettes, plaques
Fritz Kochendörfer (1871-1942): "Fiatal lány mellszobra". Alabástrom, márvány talapzaton, oldalán jelzett, München 1890 körül. Korának megfelelő kopásokkal, egy két apró lepattanással. m:24cm 2964298
12247
450
Népművészeti faragott fa ikon, fali dísz. 20x35 cm
2970036
12248
450
Siva öntött réz szobor, jelzés nélkül, m: 9,5 cm 2926100
12249
450
Öntőmunkás. Fém öntvény szobor fényes bevonattal. Jelzés nélkül, műkő talapzaton 18 cm 2936989
12250
450
30000
Horgász. Bronz szobor, márvány talapzaton. Jelzés nélkül 48 cm
2784720
12251
450
30000
Olvashatatlan jelzés Anna???: Antik Boldog Asszony figura, sérült, ragasztott, m: 24 cm
2866083
12252
450
26000
Jelzés nélkül: Pingvin. Hidegen festett bronz, kopásokkal, Bécs, 1900 körül, m: 9,5 cm
2918060
12253
450
28000
Gyurcsek Ferenc (1942- ): Kubikus. Kézzel formázott, égetett agyag. Fa talapzaton Jelzett az alján. Apró kopásnyomokkal. m: 60 cm
2946445
12254
450
90000
cca 1970-1980 Buna Konstantin (1938-2017): Közeledés - Azonosulás - Távolodás. Reprodukálva: Buna Konstantin élete és művészete, Budapest, 2018, 53. oldal. Gipsz szobrok, fa talpon, m: 22-24 cm + A művész életrajzi könyve, Budapest, 2018, kiadói kartonált papírkötés
2947508
12255
450
95000
Laczák Géza (1951-): Posztmodern kompozíció, fém, aranyozott fém, márvány talpon, hibátlan, jelzett, m: 41 cm
2947529
12256
450
65000
Kutas László (1936-): Vadászjelenet. Bronz dombormű, jelzéssel, 20x29,5 cm
2952144
12257
450
60000
Bécsi bronz szobor, Franz Xaver Bergmann, fácán, hidegen festett, jelzett, sorszámozott, egyik lába sérült, korának megfelelő kopásokkal, h: 16 cm, m. 12 cm / Wiener Bronze, Franz Xaver Bergmann, signed, numbered, one foot damaged
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF