Skulpturen, Statuetten, Plaketten Zahl der Lose: 99
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2969825
12234
450
Sculptures, statuettes, plaques
Bronz lófigura talp nélkül 12 cm 2859610
12235
450
28000
2826926
12236
450
32000
Nagy Gyula: Tinódy. Festett terrakotta. Kopásokkal, m: 35 cm
2865497
12237
450
28000
Meszlényi János (1939): Bartók Béla. Fafaragás. Jelzett 37x22 cm
2890243
12238
450
Jelzés nélkül: Turul, festett bronz, márvány talapzattal, m: 22,5 cm, hibátlan
2788525
12239
450
Rokokó figura, bronz, jelzés nélkül, kopott, m: 10 cm 2890299
12240
450
2975319
12241
450
22000
cca 1960-1970, Mozambik, Népe felett őrködő törzsfőnök. Faragott fa, jelzés nélkül, sérüléssel, m: 47 cm
2975316
12242
450
cca 1960-1970, Mozambik, Őslakos pár. Faragott fa, jelzés nélkül, kis kopásokkal, m: 24 cm
2578530
12243
450
24000
2623802
12244
450
Jelzés nélkül: Lófej. Ismeretlen anyag, kopott, m: 11cm
2948759
12245
450
15000
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF