Skulpturen, Statuetten, Plaketten

Zahl der Lose: 99

Bronz lófigura talp nélkül 12 cm
12234.

Rufpreis:
4 000 HUF

12235.

Rufpreis:
28 000 HUF
75,88
87,50

Nagy Gyula: Tinódy. Festett terrakotta. Kopásokkal, m: 35 cm
12236.

Rufpreis:
32 000 HUF
86,72
100,00

Meszlényi János (1939): Bartók Béla. Fafaragás. Jelzett 37x22 cm
12237.

Rufpreis:
28 000 HUF
75,88
87,50

Jelzés nélkül: Turul, festett bronz, márvány talapzattal, m: 22,5 cm, hibátlan
12238.

Rufpreis:
20 000 HUF
54,20
62,50

Rokokó figura, bronz, jelzés nélkül, kopott, m: 10 cm
12239.

Rufpreis:
4 000 HUF

12240.

Rufpreis:
8 000 HUF

cca 1960-1970, Mozambik, Népe felett őrködő törzsfőnök. Faragott fa, jelzés nélkül, sérüléssel, m: 47 cm
12241.

Rufpreis:
22 000 HUF
59,62
68,75

cca 1960-1970, Mozambik, Őslakos pár. Faragott fa, jelzés nélkül, kis kopásokkal, m: 24 cm
12242.

Rufpreis:
16 000 HUF
43,36
50,00

12243.

Rufpreis:
24 000 HUF
65,04
75,00

Jelzés nélkül: Lófej. Ismeretlen anyag, kopott, m: 11cm
12244.

Rufpreis:
4 000 HUF

Afrikai férfi büszt, kő, márvány talapzaton, kis kopással, 9,5x9,5 cm, m: 14,5 cm
12245.

Rufpreis:
15 000 HUF
40,65
46,88

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF