Rahmen

Zahl der Lose: 16

Zöld-arany színű fa képkeret, apró kopásokkal, belső méret: 71x71 cm
13131.

Rufpreis:
12 000 HUF

6 db különféle, régi és új képkeret 32x26 cm-ig
13132.

Rufpreis:
4 000 HUF

Dekoratív fa képkeret, belső méret: 50,8x61,6 cm
13133.

Rufpreis:
10 000 HUF

Nagy méretű dekoratív képkeret régi családi fotóval. Kereten kisebb sérülések Belső méret 61x46 cm
13134.

Rufpreis:
4 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF