A magyar muzsika könyve. Szerk.: Dr. Molnár Imre. Bp., 1936, Havas Ödön (Merkantil-Nyomda), 632 p. Fekete-fehér fotókkal illusztrálva. Kiadói aranyozott, dombornyomott egészvászon-kötés, a borítón némi kopással, egyébként jó állapotban.