Tétel

Katalognummer:

10844.
Beendet 450. Fernauktion
Stich

Rufpreis:

18 000 HUF

Beschreibung:

Rudolf Alt (1812-1905)-Franz Xaver Sandmann (1805-1856): Rudas fürdő Budán. Das Bruckbad in Ofen. Rudolf Alt rajza alapján kőre rajzolt Xaver Sandmann, litográfia, papír, jelzés nélkül, üvegezett fakeretben, lapszéli apró foltokkal, 12x18,5 cm

Teilen:

Wer das Foto des Loses gemacht hat : nagy_andras