Benczúr Gyula (1844-1920) festménye után: Budavár visszavétele 1686-ban. Színes nyomat, papír. Apró felületi sérülésekkel. Hátoldalán Könyves Kálmán Rt. címkéjével. Dekoratív, korabeli, sérült fakeretben. 53x99 cm. KIZÁRÓLAG SZEMÉLYES ÁTVÉTEL, NEM POSTÁZZUK! / ONLY PERSONAL COLLECTION AT OUR OFFICE