10626.
Beendet 450. Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
12 000 HUF
32,52 EUR, 37,50 USD
Scheiber H jelzéssel: Alvó portréja. Szén, papír, sérült. Dekoratív, üvegezett fakeretben. 68x56 cm.