10720.
Beendet 450. Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
15 000 HUF
40,65 EUR, 46,88 USD
Olvashatatlan jelzéssel (jobbra lent): Zenélő páros. Olaj, karton. Dekoratív fakeretben. 41,5×53,5 cm.