10725.
Beendet 450. Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
6 000 HUF
16,26 EUR, 18,75 USD
Olvashatatlan jelzéssel (jobbra lent): Csendélet. Olaj, vászon, sérült. Dekoratív, sérült fakeretben, 38×55 cm