10727.
Beendet 450. Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
10 000 HUF
27,10 EUR, 31,25 USD
Olvashatatlan jelzéssel, XX. sz első fele: Csendélet. Olaj, karton. Dekoratív, üvegezett fakeretben. 34x24 cm