10691.
Beendet 450. Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
7 000 HUF
18,97 EUR, 21,88 USD
Olvashatatlan jelzéssel: Vitorlások. Színezett rézkarc, selyem. Dekoratív, üvegezett fakeretben, 37,5×27,5 cm