10646.
Beendet 450. Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
9 000 HUF
24,39 EUR, 28,13 USD
O Valy jelzéssel (jobbra lent): Csendélet, 1909. Olaj, vászon. Dekoratív, kissé sérült fakeretben, 38×55 cm