10557.
Beendet 450. Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
30 000 HUF
81,30 EUR, 93,75 USD
Jelzés nélkül, feltehetően XIX. sz. festő: Vadregényes tájban. Olaj, fatábla. Dekoratív fakeretben. 48x34,5 cm