Jelzés nélkül, XIX. sz.: Női portré. Olaj, vászon. Sérült. Dekoratív, ... https://www.darabanth.com/de/450-Fernauktion/450.0/Gemalde-und-Grafiken/Gemalde-und-Graphic-signiert-ohne-Sign~500002/Jelzes-nelkul-XIX-sz-Noi-portre-Olaj-vaszon-Serult-Dekorativ-kisse-serult-faker~II2988979
2988979
10788
450
Paintings and graphics - "signed" or "without sign"
Beschreibung: Jelzés nélkül, XIX. sz.: Női portré. Olaj, vászon. Sérült. Dekoratív, kissé sérült fakeretben. 26x21 cm
: nagy_andras