10569.
Beendet 450. Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
14 000 HUF
37,94 EUR, 43,75 USD
Jelzés nélkül: Szentendre. Olaj, vászon, faroston. Hátoldalán Hegyi György felirattal. Apró felületi sérüléssel. Dekoratív fakeretben. 45,5x62 cm