10648.
Beendet 450. Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
12 000 HUF
32,52 EUR, 37,50 USD
Gerhardt Z. jelzéssel, XX. sz második fele: Vízparti táj. Olaj, vászon. Dekoratív fakeretben. 60x80 cm