10568.
Beendet 450. Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
12 000 HUF
32,52 EUR, 37,50 USD
Olvashatatlan jelzéssel, XX. sz eleje: Napfényes utca. Olaj, karton. 45x35 cm. Üvegezett fakeretben, sérült üveggel.