Bücher: Technik

Zahl der Lose: 21

Diószeghy Béla, Csipkay Henrik: Fatechnológia faipari szakirányú iskolák számára. 358 ábrával. Bp., 1914, szerzői. 291 p. Kiadói papírkötés, sérült gerinccel, foltos borítóval, volt könyvtári példány.
18811.

Rufpreis:
4 000 HUF

Charles C. Turner: Küzdelem a levegő meghódításáért. Ford. Fröhlich Károly. Ismeretterjesztő Könyvtár. Bp., 1916, Franklin. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói aranyozott,festett, illusztrált egészvászon-kötés, kopott, foltos borítóval, hiányzó címlappal és egy kijáró képtáblával, foltos lapélekkel.
18812.

Rufpreis:
3 000 HUF

Balogh Beatrix: Várépítés, várjátékok. Játékos Könyvek. Bp., [1982], Népművelési Propaganda Iroda, 63 p. Fekete-fehér ábrákkal illusztrált. Kiadói papírkötés, kissé foltos borítóval és lapszélekkel.
18813.

Rufpreis:
2 400 HUF

Opfermann, H. C.: Farbenfilm in Deiner Kamera. Halle (Saale), 1940, Wilhelm Knapp, 32 p.+ 8 (színes) t.+ (8) p. Szövegközi és egészoldalas, fekete-fehér és színes képekkel. Német nyelven. Kiadói papírkötés, kissé sérült.
18814.

Rufpreis:
1 800 HUF

Döring, Wolf H.: Farbenfotos leicht gemacht. Harzburg, 1942, Heering-Verlag, 79+(1) p. Szövegközi és egészoldalas, fekete-fehér és színes képekkel. Német nyelven. Kiadói papírkötés, kissé sérült, foltos borítóval, helyenként kissé foltos lapokkal.
18815.

Rufpreis:
1 800 HUF

Sándor Zoltán: Technikai mikroszkópia. Bp., 1935. Jegyzet. 199p. félvászon kötésben
18816.

Rufpreis:
3 600 HUF
9,76
11,25

Instruction Book for Crystal Calibrated Wavemeter Type TE-149. Montreal, 1941, RCA Victor Co. Ltd., 38 p.+ 5 (fekete-fehér fotók) t.+ 5 (kihajtható műszaki rajzok) t. Angol nyelven. Kiadói papírkötés, foltos borítóval, belül jó állapotban.
18817.

Rufpreis:
2 000 HUF

Szilágyi Tamás: Ofszetnyomtatás kézikönyve. Bp., 1996, EditoPrint. Fekete-fehér képekkel illusztrálva. Kiadói papírkötés.
18818.

Rufpreis:
1 600 HUF

Kulin György: A távcső világa I-II. Bp., 1941, Királyi Magyar Természettudományi Társulat. Kiadói félvászon kötés, képekkel, ábrákkal illusztrált, egyik eredeti papírborítóval
18819.

Rufpreis:
1 600 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF