Daniele Amaduzzi - Alberto Borsieri - Roberto Di Lellis: F1 images. Sparkford, 1986, Haynes. Fekete-fehér és színes fotókkal illusztrálva. Angol nyelven. Kiadói egészvászon-kötés, a borítón ázásnyomokkal, néhány lapon kopásokkal.
2 db Salgótarjáni futballklubokról szóló könyv (egy DEDIKÁLT): Balás Róbert - Kálovits Géza: A Stécé-sztori. 1920-2000. Salgótarján, 2000, Médiamix. Kiadói papírkötés. Kmetty József, Cserháti József és Varga Sándor, a Salgótarjáni BTC volt labdarúgói által DEDIKÁLT példány. + Balás Róbert - Balogh Tibor: Száz év SESE futball. Salgótarján, 2001, Salgótarjáni Acél Sportegyesület. Kiadói papírkötés.
Erdey Ferenc: Egy fejezet a középkori sportetika történetéből a sport kérdése Aquinói Szent Tamásnál. A szerző által DEDIKÁLT példány. Országos Testnevelési Tanács Könyvtára. Bp., 1930., Országos Testnevelési Tanács, 49+3 p. Kiadói papírkötés, intézményi bélyegzéssel.
2 db sport témájú könyv: Bocsák Miklós - Imre Mátyás: Az évszázad sportolói. + Lukács László - Szepesi György - Hegyi Iván: A magyar olimpiai bajnokok 1896-1996. Bp., 1999-2000, Paginarum. Fekete-fehér és színes fotókkal illusztrálva. Kiadói kartonált papírkötés.
Frenkl Róbert - Gallov Rezső: Mi történt Athénban? Doppingtitkok nyomában. Az egyik szerző, Frenkl Róbert által DEDIKÁLT példány! Bp., 2004., Paracelsus. Kiadói papírkötés.
Hegyi Iván: Európa-csúcsok. A labdarúgó-Eb negyvenéves története 1960-2000. Bp., 2000, Paginarum. Fekete-fehér és színes fotókkal illusztrálva. Kiadói kartonált papírkötés.
Halász Ferenc - Géczi Zoltán: Első sakk-könyvem. Te is lehetsz bajnok! Kisújszállás, 2013., Szalay. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban.
David Allaby: Wimbledon of the North. 100 Years at the Northern. Didsbury-Manchester, 1981., E. J. Morten. Angol nyelven. Fekete-fehér fotókkal. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban.