Vizsolyi Biblia. I-II. kötet. Bp., 1990, Helikon. Az 1590-ben Vizsolyb... https://www.darabanth.com/de/450-Fernauktion/450.0/Bucher/Bucher-Religion~1000021/Vizsolyi-Biblia-I-II-kotet-Bp-1990-Helikon-Az-1590-ben-Vizsolyban-nyomtatott-Karolyi-biblia~II2992868
2992868
18833
450
Books: Religion
Beschreibung: Vizsolyi Biblia. I-II. kötet. Bp., 1990, Helikon. Az 1590-ben Vizsolyban nyomtatott Károlyi-biblia első kiadásának reprint kiadása. Kísérőfüzettel. Kiadói dombornyomott, aranyozott, bordázott gerincű műbőr kötések, kiadói kartondobozban, az egyik kötet kissé kopott, a kartontok sérült.
: nagy_andras