Tétel

Rufpreis:

4 000 HUF

Beschreibung:

Áts Benjámin: A hét fájdalmu boldogságos Szűz Mária nyomait követőknek mennybe vezető Arany Koronája, azaz: a mennyei fényességgel ragyogó Isten Szent Anyjához ébresztő imádságos és énekeskönyv, melyet az ájtatos keresztény katholikus híveknek örök lelki üdvök elnyerésére szerzett - - atya, Szent Ferencz-rendi áldozár, pesti hitszónok és missionárius. Budapest, 1877, Bucsánszky Alajos, 1 t.+8+432 p. Egész oldalas és szövegközti illusztrációkkal. Korabeli kopott félbőr-kötésben, kissé sérült kötéssel, néhány kijáró lappal, egy lap szélén kis sérülésekkel.

Teilen:

Wer das Foto des Loses gemacht hat : pk