Tétel

Rufpreis:

4 200 HUF

Beschreibung:

Heitzmann - Zuckerkandl: Anatomischer Atlas der desckiptiven Anatomie des Menschen. Zweiter Band - II. kötet. Bécs-Lipcse, 1905, Wilhelm Braumüller. 9., teljesen átdolgozott kiadás. 673 fekete-fehér és színes képpel. Német nyelven. Kiadói aranyozott, vaknyomásos szecessziós egészvászon kötés, sérült gerinccel, kissé foltos borítóval, laza kötéssel. Csak a II. kötet!

Teilen:

Wer das Foto des Loses gemacht hat : tg