Bücher: Minibücher

Zahl der Lose: 7

Mörike, Eduard: Mozart auf der Reise nach Prag. Mit 14 Originallithographien von Fritzi Löw. Wien, é.n. (cca 1920), Kunstverlag Anton Schroll & Co., 123 p. + 14 t. (színes litográfiák). Német nyelven. Kiadói kartonált papírkötés, kissé kopott borítóval, kissé foltos, sérült gerinccel, hiányzó elülső szennyalappal. +  Eduard Mörike: A varázscipő. Ford.: Honti Irma. Szenes Zsuzsa illusztrációival. Bp., 1959, Magyar Helikon. Kiadói egészvászon-kötés. Számozatlan példány.
18879.

Rufpreis:
2 600 HUF
7,05

5 db minikönyv: Babits és Ady reprintek, József Attila
18880.

Rufpreis:
2 600 HUF
7,05

Heinrich Heine: Gondolatok. Ford.: Bíró Sándor. Rozsnyai Zoltán illusztrációival. Bp., 1958, Magyar Helikon. Kiadói egészvászon-kötés. Számozatlan példány. +   Bálint György: Az állatok dicsérete. Csillag Vera illusztrációival. Bp., 1961, Magyar Helikon. Kiadói egészvászon-kötés. Számozatlan példány.
18881.

Rufpreis:
1 800 HUF

Mucsi András: Magyarországi miniatúrák. Bp., 1972, Képzőművészeti Alap. Kiadói műbőr kötés.
18882.

Rufpreis:
1 600 HUF

Johann Wolfgang Goethe: A napló. Ford.: Kosztolányi Dezső. Bp., 1958, Magyar Helikon. Szász Endre rajzaival illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói kartontokban, jó állapotban. Számozatlan példány.
18883.

Rufpreis:
1 600 HUF

Schidlof. Magyar-angol, angol-magyar teljes zsebszótára. Szerk.: Germanus Gyula. Bp., 1913, Schenk Ferencz. Kiadói kopott egészvászon-kötés, laza fűzéssel.
18884.

Rufpreis:
3 600 HUF
9,76
11,25

18885.

Rufpreis:
1 800 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF