Mörike, Eduard: Mozart auf der Reise nach Prag. Mit 14 Originallithographien von Fritzi Löw. Wien, é.n. (cca 1920), Kunstverlag Anton Schroll & Co., 123 p. + 14 t. (színes litográfiák). Német nyelven. Kiadói kartonált papírkötés, kissé kopott borítóval, kissé foltos, sérült gerinccel, hiányzó elülső szennyalappal. + Eduard Mörike: A varázscipő. Ford.: Honti Irma. Szenes Zsuzsa illusztrációival. Bp., 1959, Magyar Helikon. Kiadói egészvászon-kötés. Számozatlan példány.
Heinrich Heine: Gondolatok. Ford.: Bíró Sándor. Rozsnyai Zoltán illusztrációival. Bp., 1958, Magyar Helikon. Kiadói egészvászon-kötés. Számozatlan példány. + Bálint György: Az állatok dicsérete. Csillag Vera illusztrációival. Bp., 1961, Magyar Helikon. Kiadói egészvászon-kötés. Számozatlan példány.
Johann Wolfgang Goethe: A napló. Ford.: Kosztolányi Dezső. Bp., 1958, Magyar Helikon. Szász Endre rajzaival illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói kartontokban, jó állapotban. Számozatlan példány.